Ochutnávka z Grébovky aneb Podívejte se, co vás čeká v Brně

Letos už se velká gastronomická párty pod širým nebem odehrála. V pražské Grébovce se 17. června postavilo více než sto stánků se skvělým jídlem. Pokud jste ještě nikdy na žádném Apetit pikniku nebyli, ale chystáte se 2. září do Brna, podívejte se, jak tato tradiční událost vypadá.

Jak bude vypadat první Apetit piknik v Brně? Pokud nevíte, co vás čeká, neváhejte, a kupte si srpnové číslo časopisu Apetit, které je právě na stáncích! V něm totiž najdete rekapitulaci skvělého 7. ročníku Apetit pikniku, který se konal v sobotu 17. června v pražském parku Grébovka

V srpnovém čísle najdete všechno, co byste měli vědět o tradičním Apetit pikniku. Pokud se chcete naladit na tu správnou piknikovou náladu a zjistit, jak to na takové akci vypadá, rozhodně s koupí neotálejte!

Mimo jiné najdete v posledním čísle spoustu úžasné letní inspirace. Nesmíte přehlédnout takzvané piknikové hity, neboli recepty, která nám na pikniku chutnaly snad ze všeho nejvíce. Je mezi nimi například pečená brambora s čedarovým dipem se slaninou a cibulkou, ale také kuřecí biryani, maracujové marshmallows a čokoládové tartaletky s makronkami!

Chtěli byste vidět video ze 7. Apetit pikniku? Pak klikněte ZDE