Nový Apetit již brzy na stáncích. Nažhaví vás na letní vaření

Zářijové vydání časopisu Apetit vám přináší plné koše dobrot. Naláká vás také na brněnský piknik s Chillibraním.

Začtěte se do nového Apetitu. Vyrazili jsme do zahrady a do kuchyně přinesli plno sladkého ovoce i svěží zeleniny. Máme pro vás recepty na křupavé saláty, fantastické burgery z řepy, polévku z pečených rajčat a paprik i božskou ořechovou bábovku, kterou si užijete, přestože je zcela bez lepku.

 

Letní prázdniny se překulily do své druhé poloviny, a tak pomalu plánujeme, jakými dobrotami si zpříjemnit začátek nového školního roku i návrat do práce. Umíchali jsme pro vás ty nejvtipnější kaše, pestrobarevná smoothie, bleskové pomazánky i saláty do skleničky.

 

Léto hýří barvami a ovocem. Pustili jsme se do pečení koláčů a vás naučíme to nejlepší křehké těsto, které se vám povede hned napoprvé: křupavé, tak akorát máslové a správně nadýchané. Pak už stačí jen přinést ze zahrádky pár pěkných jablek, hrušek nebo z lesa ostružiny a máte dokonalý letní dezert, který z talířů zmizí mrknutím oka.

 

Zářijový Apetit je zkrátka plný prověřených receptů, které vás přitáhnou do kuchyně. A co víc, na jeho stránkách najdete také přehledného průvodce dalším letošním Apetit piknikem, který se poprvé koná v Brně, a to 2. září od 10 hodin v areálu koupaliště Riviéra. Tentokrát spojíme síly s festivalem Chillibraní, abychom vám dopřáli pořádně pikantní chutě i ostrou zábavu. Zalistujte si novým časopisem a jako první se dozvíte všechny novinky.

 

Časopis Apetit 9/2017 na stáncích od 16. srpna.