Co s sebou na Chillibraní & Apetit piknik?

Chystáte se v sobotu za námi na koupaliště Riviéra? Poradíme, co by se vám mohlo hodit!

1. Peníze a platební karta

U všech našich prodejců a kulinářů můžete platit pouze hotovostí. Kartou bude možné platit pouze v Apetit shopu. Až vám dojdou peníze, přijde ke slovu výběr z bankomatu. Tady je přehled těch nejbližších v okolí koupaliště Riviéra.

 

2. Ochrana proti slunci, dešti či větru

Buďte připraveni na všechny nástrahy počasí! Protože přes veškerou snahu přece jen nemůžeme zaručit počasí na 100 %, podle nejaktuálnější předpovědi sáhněte při odchodu z domova po slunečních brýlích, kšiltovce či slamáku a opalovacím krému, anebo po deštníku či pláštěnce, eventuálně po obojím. Třeba takový vějíř vám v parném dni prokáže neocenitelnou službu.

 

3. Hygienické potřeby

Čistota je půl zdraví! Nezapomeňte proto i na hygienické ubrousky nebo antibakteriální gel na ruce. A balíček univerzálních papírových kapesníků snad ani nemusíme připomínat.

 

4. Pohodlná obuv i oděv

Pohodlí především. Na nohy obujte praktické boty, ve kterých vydržíte téměř celý den popocházet a postávat a nepodceňte ani pohodlné oblečení, ve kterém se nebude bát sednout si do trávy. 

 

5. Pikniková deka a spol.

Jíst "na stojáka" není vždy ono. Naštěstí na Chillibraní & Apetit pikniku nebude o posezení nouze. Pokud to počasí dovolí, sbalte si s sebou piknikovou deku, ideálně takovou, která má z jedné strany nepromokavou vrstvu, nebo mobilnější polystyrenovou podložku.

 

6. Koše, tašky, krabičky a jiné...

Zásobte se! Na Chillibraní & Apetit pikniku vás jistě zláká nákup dobrot nadoma. Nezapomeňte si proto vzít s sebou skládací nákupní tašku, piknikový košík, izolační či chladicí taštičku, nebo rovnou box, od věci nejsou ani menší krabičky na křehčí kousky. Jestli si chcete na místě pochutnávat pohodlně a ekologicky, přibalte si s sebou vlastní lžíci/lžičku, popřípadě i vidličku nebo outdoorový příbor 3v1.

 

7. Smartphone s fotoaparátem a mobilním internetem

Všechno, co vyfotíte, sdílejte na sociálních sítích s hashtagy #apetitpiknik2017 a #chillibrani2017. Své fotky označené právě tímto hashtagem si pak u Instagrafu můžete nechat vytisknout. Vzpomínka na pohodový den vám pak zůstane už napořád! Pokud nemáte chytrý telefon, nezoufejte, přítomná hosteska vás ochotně vyfotí.

 

8. Papír a psací potřeby

Pokud se chystáte na některou z cooking show v Apetit & Gorenje lounge, určitě oceníte i sešit či poznámkový blok a tužku, abyste si mohli zapsat důležité body, tajné tipy a dobré rady profíků.