Naučte se fotit jídlo s Canonem!

Jak naaranžovat a vyfotit jídlo tak, aby zabodovalo na sociálních sítích? V Brně vás to naučíme.

Pokud je vaší zálibou nejen konzumace, ale i focení skvělého jídla, pak v Brně na Chillibraní & Apetit pikniku vyhledejte stánek společnosti Canon. Právě u něj budou po celý den probíhat workshopy, které vás naučí aranžovat a následně a fotit jídlo tak, jak to dělají opravdoví profíci a food blogeři. A to nejen teoreticky!

Přineste si s sebou na festivalu zakoupené jídlo, na kterém můžete přímo na místě vyzkoušet nabyté zkušenosti a postup konzultovat s profíky. Svůj výtvor pak nasdílejte na sociálně sítě a nezapomeňte na dva důležité hastagy #canonfestivalstory a #canonczsk!

A proč sdílet fotky na Instagramu a Facebooku? Ve hře jsou totiž zajímavé ceny. Odborná porota složená z odborníků z Canonu a redakce Apetitu vybere 3 nejlepší fotografie, které odmění hodnotnými cenami. Vítěze vyhlásíme v pondělí 11.9. 2017!

Autor nejlepší fotografie vyhrává kompaktní fotoaparát IXUS 190 za zhruba 4 299 Kč. 2. místo si odnese inkoustovou tiskárnu PIXMA TS8050 (cena okolo 3 790 Kč) a ten, kdo se umístí na místě třetím se může těšit na kompaktní termosublimační fototiskárnu Canon SELPHY CP 1200, jejíž cena se pohybuje okolo 3 190 Kč.

A malá rada nakonec: Pokud byste chtěli sdílet všechny své fotografie bez ztráty kvality, využijte služby irista.com.