Nové přírůstky mezi prodejci!

Škatulata, hejbejte se! Mezi prodejci nám těsně před akcí přibylo pár nových tváří!

Máme radost, že se s vámi můžeme podělit o pár novinek - tým prodejců na Chillibraní & Apetit pikniku se totiž rozrostl hned o několik nových jmen! Na koho se můžete v sobotu těšit?

 

CHILLIMAT (stánek 105)

Chilli omáčky, sušené a nakládané chilli papričky, chilli delikatesy, ale i semínka chilli a vhodná hnojiva, aby se chilli rostlinkám dobře dařilo - to vše pěkně pohromadě ve stánku Chillimat.

 

KOLÁČKOVA PEKÁRNA (stánek 104)

Rodinná řemeslná pekárna je právem hrdá na svůj 100% žitný chleba z domácího žitného kvásku. Pečivo obohacuje ořechy, semínky, rajčaty, parmazánem a dalšími přísadami.

 

PASTA TRUCK (stánek 102)

Annett a Robin se rozhodli jít si vlastní cestou a proto začali dělat originální čerstvé těstoviny. Vyzkoušejte oblíbené italské speciality jako je Arrabiata, Cacio e pepe, Pesto di pomodori secchi nebo Sugo di salsiccia. V Pasta Trucku nezapomenou ani na vegetariány a vegany.

 

ROBURRITO FOOD TRUCK (stánek 103)

Splněný sen pro všechny milovníky tex-mex! Nejlepší burritos a quesadillas podle vyladěných receptů s poctivými domácími salsami a nezapomenutelným guacamole. Na své si tu přijdou i vegetariáni a vegani.

 

Bohužel nakonec nemohou dorazit Colt Brew, Green Leaves, Palačinky's a Zina's Coffee, takže je v sobotu na Riviéře nepotkáte.

 

Kompletní seznam všech prodejců najdete zde