Pojďte s námi na Chillibraní & Apetit piknik!

Pražským Apetit piknikem to letos nekončí! Expandujeme do Brna a už se nemůžeme dočkat, až se s vámi všemi potkáme na brněnském Chillibraní & Apetit pikniku.

Poslední prázdninovou sobotu, 2. 9. 2017, se bude na brněnském koupališti Riviéra konat kulinární trh a gastronomický festival v jednom – Chillibraní & Apetit piknik. Už se nemůžeme dočkat, až ochutnáme to nejlepší, co jihomoravská metropole nabízí!

Díky spojení s brněnským Chillibraním si na akci přijdou na své opravdu všichni - milovníci české klasiky i exotických a ostřejších chutí. Chillibraní je již zavedená akce, na které mají návštěvníci šanci ochutnat nejrůznější speciality s chilli, nakoupit si pikantní chilli omáčky či sazenice. Chybět nebude ani tradiční Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého – Chillizřout. Apetit piknik pak festivalovou nabídku doplní o sladké, slané i vegetariánské pokrmy pečlivě vybraných prodejců a kulinářů a spoustu zábavy. Nadupaný program vám budeme s blížící se akcí postupně odhalovat v sekci Novinky.

V Apetit & Gorenje lounge budou po celý den probíhat zábavné cooking show, do kterých se budou moci návštěvníci také zapojit, a vědomostní kvízy o hodnotné ceny.

Pro všechny návštěvníky Chillibraní & Apetit pikniku jsou připraveny i zajímavé slevy na předplatné časopisu Apetit nebo na nákup kuchařek z Edice Apetit a edice Apetit na cestách.

U toho zkrátka nesmíte chybět! Přijďte s námi zakončit léto ve velkém stylu a užít si den plný skvělého jídla, pití, zábavy a pohody. Těšíme se na vás 2. 9. na koupališti brněnském Riviéra.