8 piknikových nezbytností

Co si přibalit s sebou na Apetit piknik, aby vám nic nechybělo?

1. Piknikový koš a nákupní tašky

Piknikový koš si přineste prázdný, v Grébovce si ho naplníte samými dobrotami! Naši prodejci představí to nejlepší ze své nabídky. Slibujeme, že s prázdnou neodejdete.
 

2. Deka nebo sedák

Vezměte si z domova velkou deku, ideálně speciální piknikovou, která má spodní část z nepropustného materiálu. Můžete na ní ochutnávat i odpočívat. Dobře vám poslouží i polystyrenový sedák.
 

3. Brýle, slamák a spol.

Rozmary počasí vás nepřekvapí. Kromě hezkého slamáku nebo jiné pokrývky hlavy oceníte také sluneční brýle a opalovací krém. Ačkoliv předpověď slibuje slunce a žádné mraky, připravte se raději i na chladnější variantu. Tenká mikina se v batohu ztratí a nahradí i piknikovou deku, když se budete chtít natáhnout do trávy. Přestože jsme objednali dokonalý letní den, před odchodem raději předpověď ještě jednou zkontrolujte a v případě potřeby přidejte deštník. 
 

4. Chytrý telefon

Úsměv, prosím! Určitě nezapomeňte svůj chytrý telefon a powerbanku pro dobíjení. Své fotografie sdílejte s označením #apetitpiknik2018. Chcete si z pikniku odnést obrázkovou vzpomínku? Na pikniku najdete fotokoutek Instax s rekvizitami. Nechte se vyfotit a fotografii si hned odneste domů. Zábavných selfíček není nikdy dost. Navíc - autor nejkrásnější piknikové fotky vyhraje Instax Mini 9!
 

5. Hry a zábava

Na pikniku vás čeká spousta skvělé hudby a zábavy. Po celý piknikový den vás budou bavit DJové, kapely, buskeři i cirkusoví umělci. Rozhýbat se můžete ve škole tance. Děti se mohou těšit na dětský koutek se spoustou hraček a dalších her včetně golfového trenažéru. Piknikovou nabídku můžete rozšířit o vlastní hry. Lekce jógy slibují nejen zábavu, ale také pohyb, který se hodí, abyste vytrávili všechny dobroty a mohli si dát repete. Na dece se můžete zabavit deskovými hrami či kartami. 
 

6. Vlhčené ubrousky

Na pikniku se jí hlavně rukama. Zásobu vlhčených kapesníků oceníte i pro osvěžení těla a obličeje. Přibalte k nim zásobu papírových ubrousků a antibakteriální gel. Vše se vám bude během dne hodit.
 

7. Vlastní nádobí

Pokud fandíte ekologicky šetrnému piknikování, přibalte do tašky vlastní příbory, talíře i termohrnky na kávu s sebou. Díky této výbavě nebudete plýtvat jednorázovými tácky a kelímky.
 

8. Papír a psací potřeby

Piknik není jen o ochutnávání. Z workshopů a přednášek si odnesete spoustu nových informací. Abyste nic nezapomněli, vezměte si s sebou oblíbený zápisník a psací potřeby.

 

Těšíme se na vás v sobotu 16. června 2018 na Apetit pikniku. Začínáme v 10 hodin v parku Grébovka.