8. Apetit piknik už klepe na dveře!

Do začátku největší gastronomické party časopisu Apetit zbývá už jen necelý měsíc...

Oslavte spolu s námi léto. Přijďte za námi do parku Grébovka v sobotu 16. června. Začínáme v 10 hodin. Vstup je pro všechny zdarma.

Pod širým nebem vás pohostí stateční kulináři, kteří jdou s kůží na trh úplně poprvé, i oblíbení prodejci, jež znáte z minulých pikniků. Přivezou dobroty, o jakých se vám ani nesnilo. Pálivosti i sladkosti, burgery, koblihy, nanuky, bublinky... Vybere si úplně každý - příznivec klasiky, vegan, experimentátor i váš domácí mazlíček!

Nabídku doplní stánky vyhlášených restaurací, které pro piknik připraví speciální menu, jež jinde neochutnáte.

 

Workshopy a redakce

Z pikniku si odnesete nejen dobroty, ale také spoustu nových dovedností. Loni jste se mimo jiné dozvěděli, jak na zlobivý kvásek, nedobytný kokosový ořech či domácí grilovací klobásky. I letos vám zapálení prodejci, zkušení šéfkuchaři i redakce prozradí své osvědčené fígle v rámci workshopů i programu v Apetit lounge.

Apetit piknik je také jedinečnou příležitostí k seznámení s celou redakcí časopisu Apetit. Společně můžeme probrat své oblíbené podniky, recepty i nápady z kuchyně.

 

Hudba, tanec a hravé umění

S dobrým jídlem servíruje Apetit piknik i spoustu skvělé zábavy. Grébovkou budou po celý den znít hravé tóny buskerů a vy můžete zpívat, tančit nebo jen tak odpočívat a sledovat hemžení kolem sebe. Hudbu svojí nabídkou doplní stánky plné kvalitního alkoholu a letních koktejlů.

Na neposedné nohy se těší parket pod širým nebem se školou tance. Najdete ho ve venkovním areálu kavárny Pavilonu Grébovka, kde budou po celý den znít letní rytmy. Naši skvělí učitelé rozhýbou úplně každého. Pikniková škola tance je zadarmo a pro všechny.

Aby toho nebylo málo, přispějí svým uměním také divadelníci, žongléři, akrobati a další artisti, se kterými se budete po celý den potkávat na náhodných místech v areálu parku.

 

Vidíte? Nudit se nebudete ani chviličku. Aktuální seznam všech prodejců a kulinářů a program pikniku najdete v červnovém vydání, které vychází už 16. 5.! O případných změnách vás samozřejmě budeme informovat.

Sledujte nás na Facebooku a www.piknik.apetitoline.cz.