Právě vyšel červnový Apetit s velkou piknikovou přílohou.

Hurá, první letní číslo časopisu Apetit je konečně v prodeji. Najdete v něm spoustu svěžích receptů a tipů a také vše, co potřebujete vědět o Apetit pikniku.

Červnovému číslu vévodí jahody. Vychutnejte si je spolu s námi ve zmrzlině, na lívancích, v koláči i v taštičkách. Tohle sezonní štěstí trvá jen chvíli, tak jej nepropásněte.

Léto se blíží a večery jsou stále teplejší – prostřete si k večeři venku na zahradě. Máme pro vás menu, které nejlépe chutná s rodinou a přáteli. A pokud se už těšíte na letní dovolenou, mrkněte na jídla, která si redakce časopisu zamilovala při svých toulkách Evropou.

V červnovém Apetitu vám také mimo jiné představíme vítěze soutěže o nejlepší cheesecake, všestrannost šťavnatých kedluben, rizoto bez míchání a šílený jahodový freakshake.

 

Apetit piknik po osmé

Celý rok jsme se na něj těšili a za měsíc je už konečně tady. Apetit piknik proběhne stejně jako loni v Grébovce, v sobotu 16. června od 10 hodin. Ve velkém piknikovém průvodci (v červnovém Apetitu nalistujte stránku 125) najdete přehled letošních kulinářů i prodejců a novinky, na které se můžete těšit. Letos poprvé se v roli kulinářů jako Apetit Gang představí také redakce časopisu. Těšte se na kari, které připraví spolu se Sophií Smith.

A co je nejlepší, červnové číslo přináší také ochutnávku některých úžasných dobrot našich oblíbených prodejců. Ať už je to butter milk fried chicken burger, quiche s liškami nebo laskonky s griliášovým krémem, tyhle recepty zmírní vaši nedočkavost, naladí vás na tu správnou vlnu a zkrátí čekání.

Nový Apetit s piknikovou ochutnávkou v prodeji od 16. května!