Dreambeds

Umíte si představit lepší kombinaci, než je skvělé jídlo a kvalitní spánek? Můžete okusit i na vlastní kůži ve V.I.P. zóně letošního ročníku Apetit food festivalu. 

Stan s postelemi Hästens a Dreambeds nebude chybět! Můžete si vyzkoušet skvělé postele a odpočinout si v chillzone, a to v čase 10:00 – 20:00?.

Během příjemného festivalového dne je kromě bublinek připraveno mnoho dalšího.

Dreambeds – obchody vyplněné pohodlím, luxusem a elegancí. Místo koncipované tak, aby vám pomohlo vyřešit všechny vaše potřeby spojené s odpočinkem. Zakladatelem obchodu je Karel Vágner, který před 13 lety jako první představil českému trhu značku švédských postelí Hästens. V nabídce multibrandu Dreambeds naleznete široký sortiment postelí britských značek Vispring, Somnus, Aston a švédské značky Zleep. Neprodáváme jen postele, ale staráme se o Váš spánek. V našich postelích naleznete exkluzivní přírodní materiály, které se skloubí s dokonalou řemeslnou ruční výrobou. Nabízíme luxusní postele, matrace, lůžkoviny a další doplňky. To vše tvoří zdravý, kvalitní a pohodový spánek. Přijďte se podívat do našich showroomů Dreambeds Vinohradské 19, Praha 2 nebo Hästens Concept Store 33, Praha 2. Více na www.dreambeds.cz a www.postele-hastens.cz 

 

Nezapomeňte nás navštívit!

Váš Hästens & Dreambeds team