Finish

Více jak 60 let patříme k předním společnostem na světě v oblasti automatického mytí nádobí. Tedy dostatečně dlouhá doba na to, abychom věděli, jak pečovat o vaše nádobí během mytí v myčce. Finish je světovou jedničkou ve své kategorii.* Proto není divu, že nás doporučují přední výrobci myček. 


Produkty Finish lze rozdělit do dvou kategorií, a to na detergenty a doplňkové přípravky. V rámci detergentů nabízíme výběr ze 4 kategorií – Quantum Max, All in 1 Max, All in 1, Classic. Aby péče nejen o Vaše nádobí, ale i myčku byla komplexní doporučejeme používat Finish doplňkové přípravky – čistič myčky, leštidlo, sůl a osvěžovač myčky. 

Multifunkční tablety Finish si díky speciální vícekomorové technologii poradí se vším. Modrá vrstva tablety zbaví Vaše nádobí mastnoty, bílá vrstva odstraní odolné nečistoty a skvrny a nakonec síla kuličky Powerball pro zářivý lesk vašeho nádobí.

Finish je světovou značkou č. 1* doporučovanou předními výrobci myček. Výrobky Finish doporučují významní výrobci myček jako jsou Bosh, Beko, NEFF Siemens a Gaggenau.

*Značka Finish je nejvíce doporučovanou značkou přípravků na mytí nádobí v myčce; na základě globálního podílu na trhu výrobců myček nádobí, kteří Finish doporučují.

Síla Powerball odstraňuje zbytky a zabraňuje vzniku skvrn a povlaku dokonce i v tvrdé vodě a zaručí zářivý lesk.