Lipa learning

Lipa Learning vyvíjí vzdělávací aplikace pro předškolní děti, které je nejenom baví, ale zároveň i všestranně rozvíjejí. V současnosti nabízí již 22 aplikací ve 26 jazycích, včetně češtiny. Každá aplikace je založena na unikátním systému dětského rozvoje, který sestavil tým edukačních odborníků z celého světa.

Nyní Lipa Learning přichází se zbrusu novou aplikací Lipa Land. Tento dynamický svět plný her, příběhů a aktivit je bezpečným hřištěm pro každého malého objevitele a jeho rodinu. Aplikace spojuje digitální a reálný svět v jedno úžasné dobrodružství, které dětem pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro život.

Lipa Land obsahuje 30 vzdělávacích her, které svou obtížnost automaticky přizpůsobují individuálním potřebám dítěte a zároveň umožňují rodičům zjistit, jaké dělá pokroky. Nové dovednosti si pak mohou děti spolu se zbytkem rodiny procvičit ve více než 300 aktivitách na doma i na ven. Lipa Land je ale také místem plným kouzelných příběhů z říše dětské fantazie. Ať už tedy u vás doma zrovna frčí piráti, kosmonauti, zvířátka či rytíři, v Lipa Landu si určitě přijdete na své.