Philips

ŽÍT ZDRAVĚ NENÍ ŽÁDNÁ VĚDA!

NA APETIT PIKNIKU LETOS PŘIPRAVUJEME ČERSTVĚ NAMIXOVANÁ SMOOTHIES, PŘIJĎTE OCHUTNAT A NECHAT SE INSPIROVAT JAK NA ZDRAVOU (NEJEN LETNÍ) SVAČINKU. 

Nebojte se jedno jídlo denně vyměnit za smoothies – jsou snadná, rychlá, jednoduchá a výhodou je i jejich vysoký nutriční profil. Že nemáte inspiraci, co do smoothies přidat? Nevadí, připravili jsme pro vás Akademii zdraví, kde se naučíte namíchat ty nejchutnější a nejvýživnější smoothies. Na našem webu & Instagramu najdete stručné a jasné recepty, vytvořené pod dohledem nutriční terapeutky Kateřiny Boesenberg, a sestavíte si 10-denní smoothie plán přesně podle vašich potřeb.

SMOOTHIES NEJSOU ŽÁDNÁ VĚDA!

Každý velký kouzelník potřebuje i ideálního pomocníka. My vám na Apetit pikniku představíme mixér Philips Avance Collection (HR3655/00), který díky svému vysokému výkonu 1.400W a 35.000 otáček za minutu umožní přípravu jemnějších smoothies a směsí s ideální chutí a texturou. Až o 50% jemnější mixování uvolní ještě více živin a prokazatelně motivuje uživatele k vyšší konzumaci ovoce a zeleniny.

Dostaňte z ovoce, zeleniny a ořechů to nejlepší a dopřejte svému tělu lahodnou bombu plnou vitaminů, vlákniny a minerálních látek. Nemáte čas? Akademie zdraví a mixér Philips vás to naučí během chvíle.