Rougette&Paté du Chef

Grilovací sýry Rougette

Přijďte k nám ochutnat grilovanou sýrovou lahůdku! Jemně vyzrálé sýry Rougette s ušlechtilou plísní, určené speciálně k přípravě na grilu, se řadí mezi evropskou špičku ve své kategorii.  Na našem stánku vám nabídneme famózní cheeseburgery. Anebo raději ochutnáte jemně vyzrálý, grilovaný sýr na salátku se zázvorem a broskvemi? Nechte se hýčkat uměním mistrů z rodinné sýrárny Käserei Champignon z podhůří Alp. 

Paštiky Paté du Chef

I česká paštika může být delikatesní. Naše paštiky Paté du Chef vyrábíme v Čechách a Belgii a jsou oblíbené především v zemích na západ od nás. Gurmánské spojení kvalitních surovin a netradičních ingrediencí. Nechte se překvapit a přijďte ochutnat!

Letní večer, vůně hořícího dřeva a parta nejbližších, se kterými je dobře. Sezóna letní grilovačky je za dveřmi! S čím letos u grilu budete za hvězdu? Vyzkoušejte krémové, jemně vyzrálé sýry ROUGETTE vyrobené speciálně pro gril a sklidíte potlesk.

V čem je rozdíl? ROUGETTE grilovací sýry jsou speciálně vyrobené pro úpravu na grilu nebo na pánvi. Pro jejich přípravu není třeba žádné balení do alobalu. Sýr se nelepí na rošt ani nevytéká. Jednoduše ho vyjmete z obalu a položíte na gril. Za 6 až 9 minutek máte hotovo a zvládne to s přehledem i Vaše mužná polovička. Grilovací lahůdku ROUGETTE můžete připravit v příchutích krémový, bylinky a chilli. Bylinky nebo koření jsou přímo v těstě sýru, nikoli jen na povrchu. Aroma bylinek a koření se tak při grilování krásně uvolní do celého sýra. Bonusem navíc je, že sýr je přirozeným procesem zrání bezlaktózový.

Proč servírovat delikatesní, jemně vyzrálý sýr jen tak s chlebem? Nebyla by to škoda? Vyzkoušejte recepty, se kterými se právem stanete mistrem grilu. Více receptů s nápadem najdete na www.rougette.cz