APETIT PIKNIK V PRAZE
JE NEJVĚTŠÍ KULINÁŘSKÝ A FARMÁŘSKÝ TRH ORGANIZOVANÝ
V ČESKÉ REPUBLICE

O pikniku

Apetit piknik je gastronomický festival pořádaný časopisem Apetit.
Potkávají se na něm čtenáři časopisu, redakce, milovníci dobrého jídla a pití, šéfkuchaři, profesionální prodejci a drobní farmáři i kulináři, kteří své produkty a kuchařský um představují veřejnosti úplně poprvé. A právě v tom je Apetit piknik jedinečný. Své produkty na něm nabízely a svou kariéru na poli gastronomie rozjely projekty jako Čongrády nebo Naše Kaše. Už od prvního ročníku se Apetit piknik drží pravidla: dobře pohostit, pobavit a seznámit návštěvníky s těmi nejlepšími farmáři, malovýrobci, prodejci a nově i šéfkuchaři.

“Co je na Apetit pikniku nejlepší? Absolutní volnost. Můžete s sebou vzít děti i pejsky, jíst, pít, tančit a bavit se nebo se jen válet na dece v trávě a odpočívat. Stačí přijít s prázdným piknikovým košem – o jídlo i pití se totiž postarají naši kulináři a prodejci,“ říká šéfredaktorka Apetitu Marie Holobrádková. Těšíme se, že s námi strávíte příjemný piknikový den i letos! Přihlaste se na letošní ročník, bude to parádní jízda!"Pozvánka na vánoční piknik v centru Prahy

Vánoční piknik vám poprvé přináší časopisy Apetit a Venkov & Styl. Uskuteční se v průběhu prosince 2018 v centru Prahy. Pro návštěvníky nachystáme jediný moderní vánoční trh v České republice. Budou mít možnost ochutnat to nejlepší z produkce vybraných prodejců a farmářů, zakoupit vánoční dekorace a dárky, odpočinout si v předvánočním shonu u doprovodného programu a zúčastnit se připravených workshopů.

APETIT PIKNIK
V PRAZE
TERMÍN: 16. 6. 2018
MÍSTO: PARK GRÉBOVKA
NA VINOHRADECH (PRAHA 2)
REGISTRACE
UKONČENA
VÁNOČNÍ PIKNIK
V PRAZE
TERMÍN: PROSINEC 2018
MÍSTO: VÍCE INFO BRZY
REGISTRACE
V PRŮBĚHU ROKU

POJĎTE DO TOHO S NÁMI!

ALE AŽ NA DALŠÍ AKCI - REGISTRACE JE NYNÍ UZAVŘENA

Už teď se těšíme na Vaše domácí muffiny, paštiky, koláče, sladké i slané dobroty a mnoho dalšího.
Výběr účastníků je v rukou redakce časopisu Apetit.
Které akce se chcete zúčastnit?
Amatérský kulinář z řad čtenářů časopisu Apetit, který si prodej svých produktů vyzkouší na Apetit pikniku poprvé.
Profík nebo poloprofík, který už s prodejem svých výrobků má nějaké zkušenosti, ať už na trzích, jarmarkách nebo na jiných akcích.'
Profesionální restaurace, která chce předvést zákazníkům svoje nej!
Uveďte název nebo značku, pod kterou se budete prezentovat
v časopise, na stánku, v novinách a na webových stránkách. Nepotřebujeme obchodní název společnosti, ale jméno, co naláká mlsouny právě k vám.
Jméno kontaktní osoby pro komunikaci ohledně přihlášky
a organizace.
E-mail kontaktní osoby pro komunikaci ohledně přihlášky
a organizace.
Telefon kontaktní osoby pro komunikaci ohledně přihlášky a organizace. (např. +420123456789)
Webové stránky, facebookové stránky, blog nebo klidně odkaz na youtube nebo článek o vás… Pokud nic z toho nemáte, nevadí. Možná je ale nejvyšší čas to napravit, aby vás zákazníci mohli najít i po pikniku!
Může to být třeba "Už léta peču dorty pro rodinu, příbuzenstvo i kamarádky a chtěla bych si zkusit, jak obstojí v konkurenci ostatních nadšených pekařů." nebo "Hrozně ráda zavařuju vše od ovoce přes zeleninu až po bylinky. Mám toho doma plnou špajzku a chtěla bych to zkusit prodávat", "Jsme firma, která se zabývá výrobou kvalitních marmelád" nebo "Jsme malá firma, která rozjíždí výrobu rostlinných mlék".
Prosíme co nejpodrobněji popište váš plánovaný sortiment (nikoliv tedy "pečivo" ale například "kváskový chéb celožitný, kváskový chléb pšeničný, tlačené koláče s tvarohem, muffiny, chléb se sádlem, s drožďovou pomazánkou a s marmeládou a k tomu horké kakao).
Obrázky (max. 5 ks dohromady velikosti 1ks x 1MB ) *
Vložte ilustrační fotografie vašich výrobků, které vás co nejlépe vystihují.

* Pole ozačené hvězdičkou jsou povinná.