Máme pro vás vánoční překvapení... Stylový Apetit hrneček!

Chcete mít doma "kousek" Apetitu? Designový Apetit hrneček s originálním receptem na karamelový svařák může být váš!

Na Vánoční piknik se těšíme už řadu měsíců. S realizačním týmem vymýšlíme, diskutujeme, ladíme detaily, vybíráme prodejce... Naším největším přáním ale bylo připravit pro vás něco, co byste si vy, naši čtenáři, mohli odnést domů na památku. A tak se na jedné z redakčních porad zrodil nápad na krásný, jednoduchý hrneček s logem Apetit. A jako bonus s receptem na neodolatelný svařák s karamelem!

Redakce Apetitu v tomto případě zafungovala jako malá manufaktura. Redaktorka Darinka neváhala a hned začala pátrat po receptu na ten nejlepší vánoční svařák. Po poctivé ochutnávce jsme jednohlasně odhlasovali recept na svařák s karamelem. Je zkrátka dokonalý! Editorka Jana, jejíž krásné ilustrace znáte z editorialu a rubriky Vy nám, my vám, pro vás s láskou navrhla finální elegantní design. Doufáme, že budete stejně nadšení, jako my. Zbývalo celý projekt realizovat. Na tomto kroku má největší zásluhy grafička Magda, která nažhavila telefon a domluvila bleskovou výrobu i dodání u společnosti Melwin Czech. Za neskutečnou rychlost jim ještě jednou mockrát děkujeme.

Za týden už jsme v ruce drželi naše vysněné hrnečky! Hotový vánoční zázrak.

 

Kam pro hrneček?

v pátek 8. 12. na Vánočním pikniku si budete moci hrneček za 100 Kč zakoupit v našem Apetit shopu! Pozor, jejich počet je ovšem omezen. Hrnečky čekají na prvních 125 zájemců.

 

Chcete se setkat s redakcí?

Přijďte nás na pikniku pozdravit, přiťuknout si svařákem a popovídat si! V Grébovce nás budete potkávat od pátku do neděle, ale pokud se chcete setkat s celou redakcí, zastavte se za námi v pátek kolem 14:00. Už se na vás moc těšíme!