Ochutnávky, soutěže, slevy i zábavné cooking show...

Partneři Vánočního pikniku pro vás mají od každého něco! U jejich stánků vás čeká spousta dobrot, zábavy a inspirace.

Delimano – ochutnávky, slevy a soutěže

Na Vánočním pikniku představí zbrusu nové série skvělých přístrojů Nutribullet. Ty jsou oblíbené na přípravu smoothie, tentokrát z nich však ochutnáte báječné polévky. Delimano představí také novinkové pánve Stone. Kromě ochutnávek má pro zájemce připravené soutěže a akční nabídky, díky kterým získáte produkty za zvýhodněnou cenu.
 

Klasáček – hry, soutěže a něco pro zahřátí

Seznamte se s regionálními potravinami. Dva Klasáčkovy stánky najdete hned v úvodní části piknikové nabídky. Pro děti i dospělé má připravené hry a soutěže. Pro zmrzlíky bude mít také něco horkého na zahřátí.
 

Biogena – horké nápoje i dárky pod stromeček

Exkluzivní čaje do kelímku pro zahřátí a široká nabídka dárkových čajových sad, se kterými uděláte radost na Štědrý den. Stánek Biogena najdete v centrální části na nádvoří kavárny Pavilon Grébovka. 
 

Vorwerk – cooking show od rána do večera

Přijďte si prohlédnout multifunkční spotřebič Thermomix – naprosté must-have každého milovníka zdravé výživy. Několikrát za den se ve stánku Vorwerk budou konat cooking show, jejichž výsledek můžete poté ochutnat. Těšte se na domácí máslo, vaječný likér s mákem, masala chai a další dobroty. Setkáte se se známými osobnostmi, jako jsou Markéta Hrubešová či Lada Nosková. Můžete se také zapojit do soutěží o kuchařky a další hodnotné ceny.

NĚCO NAVÍC Vorwerk je také partnerem workshopů, na kterých si připravíte cukroví a další dobroty pro sváteční období. Více najdete tady.
 

Hasbro – pro děti

Hasbro se postará o vaše ratolesti v dětském koutku. Čeká je spousta hraček, soutěží a další zábavy. Podrobnosti najdete v článku tady.
 

Stock – Božkov truck s barem

Jediný partnerský truck přijede do areálu Grébovky s nabídkou teplých i studených nápojů s pořádným řízem a soutěžemi o ceny. Božkov truck zaparkuje v části s hudebním programem
 

Stock – Baileys kavárna

Tady si budete moci vybrat z nabídky káv se slavným irským likérem Baileys, který sametově pohladí chuťové buňky. Kavárnu najdete v části s hudebním programem. Těšit se můžete také na soutěže.
 

Johann W – víno pro radost i na zahřátí

Skvělé víno Johann W udělá radost hned dvakrát: tradičním svařákem, který zahřeje zkřehlé ruce, i výběrem lahví, které potěší jako dárek či milá pozornost. Moderní prezentaci najdete v části s hudebním programem.
 

Rudolf Jelínek – koktejly do každé ruky

Stánek Rudolf Jelínek s drinky a barmany, kteří vám pomůžou udržet skvělou náladu za každého počasí, najdete u malé hudební stage u vyhlídky.
 

HP TRONIC – káva, polévka i punč

Na svém stánku vám představí vysokorychlostní mixéry Tefal a kávovar Krups. Stavte se ochutnat kávu, polévku či punč připravené v těchto přístrojích.