Představujeme první Vánoční piknik!

Piknik v prosinci? Ano! Ale ne jen tak ledajaký… Přijměte naše pozvání na první Vánoční piknik časopisů Apetit a Venkov & styl.

Na zimním gastromickém festivalu, který se koná v srdci pražského parku Grébovka od 8. do 10. prosince, se chceme vrátit k tradiční atmosféře Vánoc. Čeká vás moderní adventní trh s neopakovatelnou atmosférou plnou klidu a sváteční pohody. Zapomeňte na obvyklý shon a stres a nechte se uchvátit kouzlem Vánoc... Nebudou chybět oblíbené vánoční speciality pečlivě vybraných prodejců, odvážných amatérských kulinářů i zkušených šéfkuchařů či nápoje pro zahřátí.

Ovšem Apetit piknik nikdy není pouze o skvělém jídle… Na Vánočním pikniku budete moci nakoupit i dárky pod stromeček, včetně našich nejnovějších kuchařek či předplatného za vánoční ceny, anebo si je sami vyrobit na některém ze zajímavých workshopů pod vedením redaktorek Apetitu i Venkova & stylu či vybraných hostů. Rezervace míst na workshopech už bude brzy spuštěna. Pro více informací sledujte www.vanocnipiknik.cz.

Kromě toho si můžete poslechnout živou hudbu, shlédnout vystoupení artistů nebo si užít promítání nejkrásnějších pohádek a vánočních filmů. Protože myslíme i na nejmenší, na malé i větší děti pochopitelně čeká dětský koutek plný her a zábavy.

 

8.–10. prosince 2017 (10–19 hodin), Havlíčkovy sady (Grébovka), Praha. Vstup pro všechny zdarma.

 

Přijďte si užít kouzelnou vánoční atmosféru. Už se na vás moc těšíme!
Vaše redakce časopisů Apetit a Venkov & styl