O pikniku

Časopisy Apetit a Venkov & styl vás zvou na první Vánoční piknik, který se koná 8.-10. prosince v pražském parku Grébovka.

Na zimním gastromickém festivalu časopisů Apetit a Venkov a styl se chceme vrátit k tradiční atmosféře Vánoc. Na chvíli zapomenout na shon a stres, prostě se zastavit a vychutnat si adventní čas. K tomu vám spolu s našimi oblíbenými prodejci, amatérskými kulináři a zkušenými šéfkuchaři naservírujeme ty nejlepší speciality. Úplnou klasiku i nevšední dobroty. Čekají vás opravdové předvánoční hody.

 

Adventní zábava pro každého

Pravidelní návštěvníci Apetit pikniků už vědí, že naše akce nejsou zdaleka jen o jídle. Krásné prostředí anglického parku Grébovka nabízí dostatek prostoru pro spoustu zábavy. Kromě ochutnávek delikates se můžete zapojit do různých workshopů, představíme vám nejnovější kuchařky z edic Apetit a nabídneme výhodné předplatné časopisů Apetit a Venkov & styl. Chybět nebude ani dětský koutek pro nejmenší návštěvníky. Vánočně vás naladí vystoupení skvělých umělců i hudebníků, nebo třeba naše nejoblíbenější vánoční filmy a pohádky.

 

Vánoce s přáteli

Zimní festival nabízí jedinečnou příležitost potkat se s redaktorkami časopisů Apetit a Venkov a styl. Jako na každý piknik, i na ten vánoční pozveme spoustu svých přátel, kuchařů, kulinářů, prodejců i food dobrodruhů, aby prozradili, jak na křehké linecké, vláčnou vánočku či nejlahodnější vaječný likér...

Na adventních workshopech se společně naučíme vše, co dělá tu správnou vánoční atmosféru:

- krásně zdobené perníčky

- dekorace, jež rozzáří váš domov víc než ty kupované

- jedlé dárky, které vyjdou na pár korun, přitom udělají radost obdarovanému i vám

- a spoustu dalších dovedností

 

Těšíme se také na vaše recepty, at' už na úplnou klasiku či překvapivé hity. I my pro vás máme naše rodinné stříbro a rády se o něj podělíme.

 

Teď zavřete oči a myslete na Vánoce. Jaké jsou ty vaše? Kouzelné, sladké, sváteční, rodinné, plné dárků či pohádkově zasněžené? Ať už jsou jakékoliv, těšíme se, že se s vámi potkáme u jednoho stolu. 

 

Těšíme se na vás 8.–10. prosince 2017 (10:00–19:00) v pražské Grébovce (Havlíčkovy sady). Vstup pro všechny zdarma.

Vaše redakce časopisu Apetit