Program Vánočního pikniku

Když jsme pro vás první Vánoční piknik vymýšleli, chtěli jsme, aby byl moderní, ale současně tradiční. Proto vám budeme po celé tři dny nabízet od každého něco.

Grébovka neztichne ani na chviličku. Dopoledne naladíme příjemnou hudbu, aby se vám lépe ochutnávalo a nakupovalo. Odpoledne bude patřit kapelám a Djs, o kterých jste možná zatím neslyšeli, ale rozhodně stojí za vaši pozornost. Vychutnejte si ty nejlepší rytmy!

Ta pravá vánoční atmosféra vyvrcholí nedělním vystoupením dětského sboru Rolnička Praha 12, jejichž koledy a vánoční písně pro vás jistě nebudou neznámé.

Akrobacie, žonglování a další blázniviny

V pátek a v sobotu vás vždy od 14 do 18 hodin na různých místech Grébovky překvapí parta performerů Amanitas, které jste mohli potkat také na červnovém Apetit pikniku. Jejich představení charakterizuje široká škála tvůrčích postupů.

Vaše smysly zaujme propojení fireshow, žonglování, fyzického divadla, živého zpěvu, autorsky mixované hudby, závěsné i pozemní akrobacie, pantomimy, manipulace s objekty a scénického tance. Užijte si neodolateně bláznivou show!