DNY Apetit

1. ročník TÝDENNÍHO ONLINE FESTIVALU kvalitního jídla a pití 
ve dnech 19. - 27. června 2021

download_icon

Stáhněte si mobilní aplikaci DNY APETIT se slevovými kupony

App_StoreGoogle
tel

Slevová akce Dny Apetit

Připravili jsme pro vás novinku v podobě mobilní aplikace se slevovými kuponky. Vybírejte z nabídky restaurací, obchodů s lahůdkami, vínem nebo třeba kuchyňskými doplňky a spotřebiči.

Mobilní aplikaci Dny Apetit stahujte zdarma v App Store a Google play. Set slevových kuponků si v aplikaci zakoupíte za 49 Kč. Pokud máte časopis Apetit 6/21, máte všechny slevové nabídky zdarma. 

Jak postupovat?
1) Stáhněte si mobilní aplikaci Dny Apetit

2) Zadejte unikátní kód ze třetí strany časopisu (popř. zakupte slevové kupony za 49 Kč)

3) Otevřete záložku Slevové kupony a vyberte slevovou nabídku

4) Po kliknutí na nabídku se vám zobrazí  její detail, včetně podmínek využití

5) Pokud jste si na prodejně nebo v e-shopu vybrali vše co jste chtěli, klikněte v aplikaci na tlačítko POUŽÍT KUPON.

6) Tento kupon ukažte na pokladně nebo zadejte zobrazený kód do políčka slevový kód, případně do poznámky. Nezapomeňte, že platnost slevového kódu je 5 minut. 

7) Sleva vám bude odečtena z nákupu nebo k objednávce dostanete dárek.

5 důvodů, proč si stáhnout mobilní aplikaci Dny Apetit

Mějte všechny dobroty v kapse a protáhněte si Apetit piknik na celý týden. S novou aplikací získáte výhodné slevy i dárky k nakousnutí, navíc se na pikniku neztratíte. Tady je 5 důvodů, proč si hned teď stáhnout aplikaci Dny Apetit do svého chytrého telefonu.
 

1 Je zdarma

Aplikaci Dny Apetit stahujte zcela zdarma v Google Play nebo App Store. Čtenáři časopisu Apetit nemusí platit ani za slevové kupony.

Unikátní kód pro jejich zobrazení najdete na straně 3 červnového vydání Apetitu nebo si můžete kupony zakoupit samostatně (bez časopisu) za 49 Kč. Během chvilky tak máte ve svém mobilu více než stovku slevových nabídek, které můžete využít od 19. do 27. června 2021 na e-shopech i v kamenných obchodech.
 

2 Nakoupíte se slevou až 40 %

V mobilní aplikaci Dny Apetit na vás čekají stovky kupónů na slevy až 40 %, dárky k nákupu a další výhodné nabídky od našich partnerů.

Některé z nich můžete využít přímo na Apetit pikniku, jiné uplatníte po celý týden od 19. do 27. června 2021 při online nákupu i v kamenných obchodech. Vybírat můžete ze široké škály obchodů s delikatesami a nápoji, restaurací, bister, kuchyňského vybavení a mnohých dalších.
 

3 Užijete si výhodné nabídky na Apetit pikniku

S aplikací Dny Apetit na pikniku nakoupíte až o 25 % levněji. 11 prodejců pro vás připravilo výhodné nabídky, které můžete využít jak v sobotu 19. června přímo v Grébovce, tak později při nákupu online či v kamenných prodejnách.

A na co se těšit? Na zmrzlinu a marmeládu zdarma, hranolky, vývar či paštiky se slevou 20 % a mnohé další.
 

4 Protáhnete si Apetit piknik o celý týden

Často nám po Apetit pikniku říkáte: „Škoda, že už je konec. Nechcete brzy udělat další?“ A tak jsme se letos rozhodli uspořádat piknik nejen v Grébovce, ale také v online prostoru a natáhnout ho na celý týden od 19. až do 27. června 2021.

Stačí si ZDARMA stáhnout aplikaci Dny Apetit v Google Play nebo App Store a užívat si výhodné nákupy se slevovými kupony a dalšími výhodnými nabídkami z pohodlí domova. Mňam!

 

5 Všechny prodejce i mapu parku máte ve svém mobilu

V aplikaci najdete také přehlednou mapku piknikového areálu a všechny kulináře, prodejce a restaurace. Můžete si tak s předstihem naplánovat svou gurmánskou tour. S aplikací Dny Apetit vám letos neunikne jediná dobrota.

Nechcete zmeškat žádnou novinku ani výhodnou nabídku? Sledujte Apetit na Facebooku a Instagramu.

 

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin

Park Grébovka, Praha 2

Facebooková událost 10. Apetit piknik

 

1. Dny Apetit

19.–27. června 2021

Facebooková událost 1. Dny Apetit

Aplikace Dny Apetit