8. Apetit piknik nabídl úžasné jídlo, zábavu a krásné počasí

Fantastická oslava léta a skvělého jídla je za námi.

Božské jídlo a pití, zábava po celý den a krásné počasí – touto perfektní letní atmosférou se mohl pyšnit 8. ročník Apetit pikniku, který se uskutečnil v sobotu 16. června 2018 v pražském parku Grébovka. Svojí návštěvou ho opět poctily tisíce fanoušků Apetitu. Návštěvníci ochutnali originální dobroty od amatérských kulinářů, profesionálních prodejců i nejlepších pražských podniků.

Jako každý rok doplnil degustační nabídku také bohatý doprovodný program, ve kterém nechyběly workshopy, ochutnávky, přednášky a nezapomenutelné cooking show v Apetit lounge. Ti, kteří na piknik nedorazili nebo nevydrželi až do večera, mohli po celé odpoledne sledovat piknik z pohodlí domova v přímém přenosu na Facebooku časopisu Apetit.

Velký dík patří všem, bez kterých by Apetit piknik nikdy nebyl tak skvělý. Prodejcům za dobroty, do jejichž přípravy jdou celým srdcem, partnerům akce za skvělý doprovodný program, soutěže a ochutnávky zdarma a především všem návštěvníkům, kterých každým rokem přibývá. Piknikovou atmosféru tvoříte především vy a vaše nadšení a ochota sdílet svou lásku k dobrému jídlu. Moc jsme si to s vámi užili. 

Děkujeme a těšíme se na nadcházející 9. ročník!