Hurá, 9. Apetit piknik se blíží!

Konečně! Rok se s rokem sešel a nejlepší gastronomická party pod širým nebem opět klepe na dveře. Letos už podeváté! Na co se těšit?

Už je to zase tady. Opět vás nadšeně zveme a opět se nemůžeme dočkat, až společně s námi oslavíte začátek léta skvělým jídlem a pestrou zábavou. Stejně jako loni se i letos celá velkolepá akce odehraje ve vinohradském parku Grébovka (Praha 2), a to v sobotu 15. června 2019 od 10 do 20 hodin.

Pokud s námi ochutnáváte dobroty pravidelně, jste již s Apetit piknikem důvěrní přátelé a nemusíme vám ho zdlouhavě představovat. Po celý den si můžete v parku pod širým nebem vychutnávat delikatesy od našich odvážných kulinářů i oblíbených prodejců a k tomu vám naservírujeme spoustu skvělé zábavy. Jako každý rok na vás čekají kuchařské show, workshopy, hudba, tanec a nezapomenutelné zážitky. Více o piknikovém programu najdete tady

Co je letos nového

Jako každý rok pro vás máme super vychytávky, které vám zpříjemní a zjednoduší piknikový den. V tuto chvíli prozradíme alespoň některé, ale nebojte se, postupně se dozvíte všechny.

Pro 9. Apetit piknik zjednodušujeme placení a zkracujeme fronty. Letos poprvé nepotřebujete žádnou hotovost ani nemusíte zbytečně hledat bankomaty. Všechny dobroty zaplatíte pomocí bezkontaktního čipu, který funguje i bez přístupu k internetu. Snadno, rychle, pohodlně. Bezkontaktní placení znamená kratší fronty, žádné starosti s hotovostí a více času na dobroty pro ještě intenzivnější a pohodovější piknikový zážitek. Skvělé, viďte?

Další nepostradatelnou letošní novinkou je mobilní aplikace ‚Apetit piknik‘ (pro iOS a Android), která vás provede celým dnem. Najdete v ní přehlednou mapu areálu. Během chvilky snadno vyhledáte stánky jednotlivých kulinářů, prodejců i restaurací. A co víc, díky celodennímu živému streamu vás zahrne výživnou dávkou informací k aktuálnímu dění. Tentokrát vám neunikne žádný workshop, cooking show, soutěž ani ochutnávka. Mějte všechny dobroty v kapse. 

A co je nejlepší? Vstup na tuhle skvělou gastroparty je zcela zdarma. Vezměte i děti a pejsky, Apetit piknik si vychutnají úplně všichni. Těšíme se na vás!

9. Apetit piknik
15. června 2019 od 10 do 20 hodin 
park Grébovka, Praha 2 

Sledujte novinky na www.apetitpiknik.cz nebo na Facebooku a nic vám neunikne.