Právě vyšel červnový Apetit s velkou piknikovou přílohou!

Ideální parťák na začátek léta? Červnový Apetit, který vychází už 16. 5. 2019! Jeho součástí je i velká pikniková příloha, ve které se dočtete vše o 9. Apetit pikniku.

V novém Apetitu najdete spoustu nových nápadů, triků a tipů, jak si co nejlahodněji zpříjemnit slunné dny.

Čekají vás bleskové večeře, které vám umožní trávit více času venku s rodinou, neodolatelné jahodové dezerty, jimiž si dokonale osladíte život, nedělní menu s nádechem nostalgie či hned 4 recepty na exotický tabouleh vonící bylinkami. Zlatým hřebem je ovšem čajový dýchánek jako z říše divů, díky kterému se s Alenkou propadnete rovnou do světa fantazie. 

Nechybí ani velký průvodce 9. ročníkem Apetit pikniku, který se, jak už určitě víte, koná 15. 6. opět v pražské Grébovce. Už se nemůžeme dočkat, až se tam potkáme!

Apetit piknik už po deváté

Celý rok jsme se na něj těšili a za měsíc je už konečně tady. Je neuvěřitelné, jak rychle to uteklo, viďte? Apetit piknik proběhne stejně jako loni v Grébovce, v sobotu 15. 6. od 10 hodin. Ve velkém piknikovém průvodci (v červnovém Apetitu nalistujte stránku 105) najdete přehled letošních kulinářů, prodejců i pop-up restaurací i novinky, na které se můžete těšit. 

Nechybí ani lákavé nabídky kuchařek či předplatného, které pro vás připravujeme do Apetit shopu, tipy redakce, hvězdy Apetit lounge či pozvánka na workshopy, jichž se můžete zúčastnit ve stáncích časopisů Apetit veggie, Venkov & styl a masooo! 

Nový Apetit s piknikovou ochutnávkou v prodeji od 16. května!