Karma Yoga

O Karma Yoga studiu: 

Karma Yoga studio ,  jógové studio v srdci Vinohrad, se za vámi tentokrát přesune i  na skvělý Apetit piknik do Grebovky. Lektorky studia vám v den jídelního festivalu nabídnou zázemí a oázu, kde můžete udržet své vášně v rovnováze. ( Myslíme tím tedy pouze  vášen pro jógu a jídlo. ) Máme pro vás připravené podložky na cvičení, ochutnávku jógy o 4 chodech  a to  v rámci  festivalu zcela ZDARMA.  Naše jógové menu pro Vás: I v józe platí, že energii ráno nabitou nejlépe využijete po celý den. Ranní lekce s Veronikou bude tedy nejvýživnější. Následující lekce je vhodná pro všechny, kteří naštíví festival s dítětem. Jógahrátky je lekce pro děti a jejich dospělé společníky.  

Jak se postupně bude den překlápět do odpoledne a bude přibývat vašich ochutnávek a degustací, budeme více a více hledat svou vnitřní rovnováhu. S tou vám pomůže Lenka Mia při odpolední hodině.  Naše jógové menu si dovolíme uzavřít jemně relaxační lekcí. 

 

Mimo festival studio naleznete v Korunní ulici, pár kroků od Míráku. Nabízíme různé styly jógy,  širokou nabídku otevřených lekcí a kurzů. Cvičí u nás děti, senioři, maminky, prostě všichni. Jsme akreditovaným studiem pro další jógové vzdělávání, vedeme zde  školu jógy.  Navštívit můžete i víkendové semináře a workshopy, nebo s námi vyrazit na celý víkend s jógou do přírody v ČR nebo v zahraničí. A protože vše děláme srdcem, máme také nadační spolek Karma Srdcem, který se zasluhuje o lekce zdarma pro onkologicky nemocné. Veškeré informace vám rádi poskytneme osobně na festivalu nebo v našem studiu či webu  www.karmayoga.cz