Registrace

Přidejte se k nám na Apetit piknik 2021

Show more icon

O Apetit pikniku

Apetit piknik je gastronomický festival pořádaný časopisem Apetit.

Potkávají se na něm milovníci dobrého jídla a pití, šéfkuchaři, profesionální prodejci a drobní farmáři i kulináři, kteří své produkty a kuchařský um představují veřejnosti úplně poprvé.

KDY?19. června 2021

KDE?Park Grébovka, Praha 2 - Vinohrady

V KOLIK?10:00 - 20:00

VSTUPNÉ?Zdarma

Cupcake

Prostředí anglického parku Grébovka nabízí dostatek prostoru pro ochutnávky delikates u stánků, na rozložených piknikových dekách nebo u stolků. Návštěvníci se zde mohou setkat s celou redakcí časopisu Apetit, zhlédnout kuchařské show a zapojit se do mini kurzů vaření, dozvědět se novinky ze světa gastronomie. Nechybí ani odpočinkové zóny a program pro děti i dospělé.

Registrace

Pojďte do toho s námi

Společně zahájíme letní piknikovou sezónu. Očekáváme velký zájem návštěvníků! Na podporu festivalu realizujeme rozsáhlou komunikační kampaň a letošní desátý ročník máme vstřícnější podmínky pro prodejce.

Apetit piknik se koná v nádherném a čistém parku Grébovka. Čistota a pořádek je pro nás důležitý, stejně jako servis pro návštěvníky i prodejce. Počítejte s naší podporou, ale také férovými pravidly.

Samozřejmě jsme odpovědní a budeme respektovat aktuální nařízení vlády ohledně hygieny a možnosti setkávání. Pakliže by festival musel být v termínu zrušen, najdeme jiný termín nebo vrátíme registrační poplatky. Podrobně se dozvíte v rámci registrace.

Už teď se těšíme na vaše paštičky, koláče, polévky, sendviče, tortilly, marmelády, sýry, klobásky, burgery, pizzy, muffiny, sladké i slané dobroty a mnoho dalšího.

Finální výběr z registrovaných je v rukou redakce časopisu Apetit.

Redakce už vybírá z přihlášených, ale pokud máte zájem na Apetit pikniku být, můžete se nyní registrovat jako náhradník. Pro kvalitní, originální, a především chutnou nabídku se místo vždycky najde.

Registrační formulář Apetit piknik 2021

amatérský nadšenec, který chce ukázat svůj kuchařský um

profík nebo poloprofík, který už s prodejem svých výrobků má nějaké zkušenosti, ať už na trzích, jarmarcích nebo na jiných akcích

profesionální restaurace, která chce předvést zákazníkům svoje nej!

Registrace se uzavře po naplnění kapacity festivalu.

KontaktLucie Radostová
Event Manager

E-mail: lucie.radostova@burda.cz

Olga Toršová
Manažerka inzerce

E-mail: olga.torsova@burda.cz, 602 107 947

(pokud máte zájem o partnerství nebo inzerci na festivalu Apetit piknik)

Jak se na Apetit piknik dostanete?

Adresa:
Havlíčkovy sady, 120 00 Praha 2-Vinohrady

Náměstí Míru 

stanice Metra A

Jana Masaryka, Krymská

autobus 135

Jana Masaryka, Krymská

tramvaj 4, 13, 22