Prodejci Zimního Apetit pikniku

Oblíbenci z minulých let i noví hrdinové, za jejichž kvalitu ručí redakce Apetitu. Ať budete hledat inspiraci na dárky pod stromeček, ochutnat s láskou připravené jídlo nebo se zahřát teplým nápojem, vše pro vás bude přichystáno od 10:00 v Novoměstské radnici.

Dny-Apetit-WEB-2022-Podzim-A-SOLO-BG-OREZ

Vyčistit filtr

Název prodejce

Číslo stánku

Datlea s.r.o.

0

Jmenuji se Magda Hornová. Po dlouhých 13-ti letech kdy jsem žila s rodinou v Dubaji, se vracíme zpět do Česka a přivážíme s sebou to nejlepší co jsme v Emirátech nalezli. Přírodní datle a další datlové pochoutky které se skvěle hodí jako občerstvení pro nečekanou návštěvu či sjednanou schůzku. Datle jsou neobjeveným superjídlem. Obsahují spoustu zdravých antioxidantů a jsou také významným zdrojem draslíku. Kromě toho si datle a pochoutky z nich zachovají svou chuť i po několika měsících.

Web: https://www.datlea.cz/

Poctivý Svařák z vinařství Kubík

0

Jsme rodinné vinařství z Velkých Bílovic. Již 10 let provozujeme stánky s kvalitním svařeným vínem pod značkou Poctivý Svařák. Ve Vinařství Kubík vyrábíme a prodáváme poctivá moravská jakostní a přívlastková vína. Vína, která ve Vás zanechají příjemný pocit a vytvoří dobrou náladu. Výrobě vína i vinici věnujeme mnoho péče a času. Jen tak vytvoříme vína, za kterými se budete rádi vracet a která si rádi vychutnáte.

Web: http://www.vinarstvikubik.cz/

La paisanita

0

Ano, milujeme kuchyni a milujeme vaření. A ještě víc, když to všechno můžeme předat Vám a Vašim blízkým. Na Apetit pikniku připravíme naše tradiční empanady vyráběné metodou našich prababiček a to ručním uzavřením každé jedné. Nabízíme empanády tradiční, vegetariánské i veganské. Našimi dodavateli jsou české rodinné farmy, jejichž produkty jsou základem toho, že naše empanády splňují ty nejpřísnější požadavky na kvalitu a zdravou výživu.

Web: http://lapaisanita.cz/

Nostress Bakery

0

Psalo se září roku 2018 a poprvé své dveře světu otevřela Pekárna NOSTRESS BAKERY, která je splněný sen alžírského šéfkuchaře Kheireddine Benmissiho, který žije v Praze již dvacet pět let. Didine si do svých pokrmů pečlivě vybírá kvalitní a zejména lokální suroviny, ale do některých specialit si necháváme dovážet suroviny z různých koutů světa, tak abychom Vám mohli připravit naprosto autentický zážitek. Každý z produktů osobně vyvíjel, dlouho hledal tu správnou mouku na pečení chleba a celé týdny experimentoval, než se mu podařilo dosáhnout dokonalosti v každém soustu.

Web: https://www.pekarnanostress.cz/

NoKafe

0

Jsme rodinné pekařství a cukrářství z Hradce Králové, provozujeme kavárnu Nokafe. Zakládáme si na ruční poctivé výrobě z kvalitních surovin od regionálních dodavatelů. Jsme držitelé ocenění Regionální potravina Královéhradeckého kraje, certifikátou Regionální pordukt Hradecko, naše výrobky zvítězili i v soutěži Potravina, potravinář roku. Na našem stánku naleznete vánoční cukroví, kváskové chleby, kávu (příprava i prodej balené), sušenky (vč. bezlepkových), drobné cukrářské výrobky.

Web: https://nokafe.cz/

Fermato

0

Šťavnatá rajčata přímo ze zahrady měl odmalička nejraději. V sezoně, kdy dozrávala, se postavil k záhonu a dokázal jíst jedno za druhým. Podobně to měl s kysaným zelím, zkvašenými okurky čili kvašáky, veškerou fermentovanou zeleninou a později i s ovocem. Byla proto jen otázka času, kdy to třicetiletý Břeclavan Radim Stráník, kulaté červené plody a proces kvašení dají dohromady, aby společně vytvořili FerMato neboli FERmented toMATO. Tedy jedinečnou zkvašenou rajčatovou omáčku.

Web: https://www.fermato.cz

Klobáskárna

0

Společnost Klobáskárna se od svého založení v roce 2008 specializuje na dovoz francouzských uzenářských výrobků. Importuje široký sortiment tradičních suchých klobás, ale v produktové nabídce firmy najdete i klobásy s různými příchutěmi jako např. s ořechy, sýry, masovými směsmi nebo třeba s ovocem. Radost a chuť spojená s konzumací prostých produktů nás vedla i k dovozu některých dalších specialit jako vepřové panenky, baskického choriza, bayonnské šunky, francouzského pršutu, různých terin apod.

Web: https://klobaskarna.cz/

Malá Pekárna

0

Pečeme tradiční i moderní, sladké i slané, české, francouzské a rakouské dobroty. Přivezeme naše nejprodávanějsí dorty, 4-6 druhu a Svatomartinské dobrůtky.

Web: https://malapekarna.cz/

Míšina čokoláda

0

Jsme malá řemeslná výrobna čokolády. Všechnu čokoládu vyrábíme metodou bean to bar, to znamená, že si dovezeme ty nejkvalitnější kakaové boby a sami je ručně zpracujeme až do výsledné tabulky. Naše čokolády získaly od roku 2017 více než 50 medailí na prestižních světových soutěžích, včetně nejvyššího ocenění Great Taste Awards.

Web: https://www.misinacokolada.cz/

Nesu koláč - Klára Chvojková

0

Chodské koláče jsou tradiční specialitou na Domažlicku, a já bych chtěla, aby nezůstali jen sladkým tajemstvím západních Čech. Jsou křehké, lehké a plné tvarohové náplně s povidlovým zdobením. Domácí šlehačka na vrchu je už jen tou pomyslnou třešničkou.

Web: https://www.instagram.com/nesu_kolac/

Dobroty z Provence

0

Bonjour, jmenujeme se Petr a Antonín, po francouzsky Pierre et Antoine. Všechno co vám nabízíme, jsme pečlivě vybírali a ochutnávali, tak abychom vám mohli nabídnout jen to nejlepší z daných oblastí a jejich mikroregionů. Všichni naši producenti mají velmi kladný vztah k přírodě, vše se vyrábí s láskou a péčí, což je velmi znát na kvalitě všech produktů. I když ono jsou to spíš dobroty, než výrobky a produkty :). Se všemi producenty máme osobní a přátelské vztahy, díky tomu vám můžeme tyto výtečné zástupce sladké Francie nabízet za příjemné ceny, tak abyste si mohli pochutnat a zároveň si nezruinovali peněženku.

Web: https://www.pierreantoine.cz/dobroty-z-provence/

Český mlýnek

0

Jsme rodinná firma zabývající se výrobou dřevěných mlýnků na pepř, sůl, kávu a jiná koření. Naše výrobky vnikají v limitovaných sériích a upřednostňují kvalitu zpracování před kvantitou. Vyznačující se originalitou, precizním zpracováním a ladností tvarů spolu s šikmým zkosením vrchní části mlýnků, která tvoří ojedinělý design. K výrobě používáme pouze vybrané části kmenů stromů. Praskliny, suky a „jiné krásy dřeva“ považujeme za přirozené a rádi je na dřevě přiznáme.

Web: https://www.ceskymlynek.cz/

Jídelní ubrusy

0

Jmenuji se Ivana Horáčková a šití nejen jídelních ubrusů, polštářů, zástěr a jiných textilních výrobků je mým velkým koníčkem. Pro zájemce pořádám i kurzy šití.

Web: https://www.ikurzysiti.cz/

Konečně vývar

0

AŤ ROSTE KONEČNĚ JAKO Z VÝVARU. Láska prochází žaludkem, ale růst celým břichem. Proto jsme začali táhnout Konečně vývar - první český farmářský vývar ve skle. Několika generacemi prověřený, přírodní lektvar, který obsahuje veškerou sílu zeleninovou i zvířecí. Poctivě tažený, pěkně vyčekaný. Prostě Konečně super food pro všechny mámy za všechny táty. Aby děti správně rostly a mámy nevyrostly v kuchyni.

Web: https://www.konecnevyvar.cz/

Podčepec

0

CO TO JE PODČEPEC? NEPOSTRADATELNÝ POMOCNÍK V MOJÍ KUCHYNI. A určitě brzy i v té vaší, jen to možná ještě nevíte. Ráda vařím a peču a díky dětem mám dostatek příležitostí se v tomto směru realizovat. Baví mě i šití a tím se to stalo. V roce 2018 vznikl první PODČEPEC je to poklop na mísu, rendlík, dortovou formu, hrnec, ošatku, hrneček, skleničku, džbánek, konvičku,... Hodí se všude tam, kde potřebujete něco schovat, ukrýt, přikrýt, uložit, uklidit a nebo zatajit.

Web: https://www.podcepec.cz/

Cancanero - l'atelier du foie gras

0

Jsme řemeslná konzervárna zaměřující se na zpracování kachních jater, v kulinářském světě známých jako „Foie gras“. Játra jsou ručně a tepelně zpracované podle originálních francouzských receptur tak, aby tato delikatesa neztratila nic ze své jemností a rafinovanosti. Při zpracování nepoužíváme umělé konzervanty, činidla a dochucovadla.

Web: https://www.cancanero.sk/

Dokonalá káva

0

Chceme abyste i vy měli dokonalou kávu! Na Apetit Pikniku vám připravíme dokonalou kávu do ruky (espresso, cappuccino, latte), zrnkovou káva od značky Dopraženo, limonádu nebo čaj. Na stánku dokonalá káva se také dozvíte vše o její přípravě. E-shop i prodejna se specializuje na prodej kávovaru a potřebného vybavení, a naší čerstvé zrnkové kávy značky Dopraženo. Také školíme baristické kurzy pro domácí kávy a poskytujeme tak kompletní servis k dokonalé kávě.

Web: https://www.dokonalakava.cz/

Avocado Bistro

0

V tomto stánku hraje hlavní roli avokádo. Neobejde se bez něj jediná dobrota, kterou vám zde naservírují. Poke bowl, burrito i chlebíčky… samé zelené mňam! A k tomu domácí ledový čaj.

Web: https://avocadobistro.cz/

Filifili - řemeslné hořčice

0

Všechny hořčice vyrábíme šetrně a mohou nést označení RAW, což znamená, že při výrobě nebyla vystavena vyšší teplotě než 42°C. Každé sklenici hořčice dáme vždy více, než potřebuje. Postupy a receptury máme již tak vychytané, že už Vám je neprozradíme, ale ochutnat Vás rádi necháme.

Web: https://www.filifili.cz/

Bezová farma

0

Rodina Vondrákových v sadech pod bájnou horou Blaník ekologicky pěstuje keře černého bezu. Nakupte si sušený květ na čaj, voňavý sirup nebo naturální mošt a žádná rýmička nemá šanci.

Web: https://www.predbezemklekni.cz/

Rooster Sausage Gourmet

0

Jsme malá rodinná firma, vyrábíme domácí klobásky z vepřového masa přeštických vepříků v BIO kvalitě z farmy pana Sklenáře ze Sasova. Pro výrobu používáme pouze kvalitní maso, mořskou sůl a čerstvé bylinky, které plníme do přírodních jehněčích střívek nejvyšší kvality. Klobásky grilujeme a spolu náplněmi kompletujeme v bagetce z Celozrnné rukodělné pekárny pana Dvorníka sídlícího na pražském Žižkově. Pro dokonalý chuťový zážitek založený na kombinaci chutí věnujeme maximální pozornost výběru nejkvalitnějších surovin z lokálních zdrojů. V nabídce máme vždy několik variant.

Web: https://rooster-sausage-gourmet.eatbu.com

Tom CHAI INDICKÁ masala

0

Voňavý horký nápoj ze směsi koření, čaje a mléka v zimě krásně prohřeje. Jeho lahodnou, kořeněnou chuť si zamilujete stejně jako dobrodruh Tom, který si recept přivezl ze svých cest.

Web: https://tomchai.cz/eshop

Marmelády s příběhem

0

Do svých skleniček zavařuje Hanka Šindlerová pouze prvotřídní ovoce. V kombinaci s dalšími přísadami vznikají klasické i neobvyklé chuťové variace bez jakýchkoli umělých přísad.

Web: https://www.marmeladyspribehem.cz

Mazaný Preclík

0

Zamilujte se na první zakousnutí. Preclíky z tohoto stánku jsou ručně vyválené, dozlatova upečené a podávané ještě zatepla, právě vytažené z trouby. U jednoho nezůstanete.

Web: https://www.mazanypreclik.cz/

Cafe Neustadt

0

Cafe Neustadt je oáza výběrové kávy, prvotřídního klidu skvělé hudby a bohulibé neposlušnosti. Přímo v centru prahy, na nádvoří Novoměstské radnice na Karlově náměstí.

Web: https://www.cafeneustadt.cz/

Pivo Fracek

0

Fracek je nový létající pivovar. Čtyři kamarádi začali vařit pivo, protože je to prostě baví a mají ho rádi. Je potřeba něco víc? No jasně, voda, slad, chmel, kvasnice, to každý ví, ale taky trpělivost, píle a odhodlání dotáhnout to z garáže až na piknik. V našem stánku najdete Český spodně kvašený ležák, svrchně kvašená piva typu American Pale Ale nebo India Pale Ale, svařený sladový nápoj, a ostatní nealkoholické nápoje.

Web: https://www.pivofracek.cz/

K - MISTŘI OD FOCHU Z MODLETIC!

0

K-MISTŘI OD FOCHU z Modletic v čele s šéfkuchařem Zdeňkem Marcínem vám v rámci zimního Apetit Pikniku připraví lahodný guláš z masa nejvyšší kvality z Modletického závodu, kde za kvalitu a zpracování ručí náš team profesionálních řezníku. Těm projde pod rukama každý kousek masa, a osobně tak ručí za kvalitu a čerstvost.

Web: https://www.kaufland.cz/sortiment/nase-znacky/k-mistri-od-fochu.html

Unilever (Hellmann’s, The Vegetarian Butcher)

0

Potravinová divize Unileveru zahrnuje populární značky, jako jsou Hellmann’s či The Vegetarian Butcher. Světoznámá značka Hellmann’s již několik let věří, že jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. A proto se rázně zapojila do hnutí proti plýtvání potravinami. Značka The Vegetarian Butcher, jejíž vizí je stát se největším vegetariánským řeznictvím na světě, zase boří mýty o rostlinném stravování. Díky široké nabídce chutných produktů obliba značky roste i mezi zarytými milovníky masa. Ikonické produkty včetně novinek obou značek Hellmann’s a The Vegetarian Butcher budou k ochutnání na listopadovém Apetit pikniku.

Web: https://www.unilever.cz/

Moët Hennessy

0

Zastavte se na našem baru a zahřejte se hravými horkými drinky z portfolia Moët Hennnessy. Ochutnáte raději drink na kouzelně jemné whisky Glenmorangie, plném koňaku Hennessy, nebo se ponoříte do kubánských rytmů s rumem Eminente? Zapomenout na chladné počasí a přesunout se na chvíli do slunečné Argentiny nebo Provence vám zase umožní nabídka vytříbených vín z vinařství Terrazas de los Andes a Château d'Esclans.

Web: https://www.moethennessy.cz

Klokart

0

Charitativní projekt Fondu ohrožených dětí, jehož veškerý výtěžek jde na pomoc dětem v Klokánku. Známé osobnosti, ale i veřejnost, tvoří originální motivy, které se následně promítnou na oblečení, módní doplňky či produkty do domácností, aby pomohli dětem v nouzi.

Web: https://www.klokart.cz/

PICKWICK

0

Čaje Pickwick jistě všichni dobře znáte. Ale ochutnali jste už novinku hřejivé novinky Pickwick Spices? Na Apetit Pikniku můžete jako první vyzkoušet unikátní kombinace černého čaje a koření. Dáte přednost jablku se skořicí nebo pomeranči s hřebíčkem?

Web: https://www.pickwick.cz/

JACOBS

0

Už od roku 1895 důvěřují milovníci kávy značce Jacobs a nechávají se hýčkat jejím kouzelným aroma. Sortiment kávy Jacobs sahá od mleté kávy, zrnkové kávy, kávových kapslí, rozpustné kávy až po kávové speciality. Přijďte si i Vy pro svůj perfektní šálek kávy.

Web: https://www.kavajacobs.cz/

Generální partner

Kaufland-logo

Spolupořadatel akce

mestska_cast_praha2

Spolupořadatel akce

logoNR-ai
HELLMANN'S_EST.1913_NEG_LOGO_RGB-ai (1)imagesTVB_GBR_Logo_Horizontal_Lable Centre TopMSI1498_05_Maltesers_MasterLogo_CMYKKLASACEK_kuchar_web_1920x1080CHANDON GARDEN SPRITZ - HORIZONTAL -ORANGELG_2D_Standard_Basiclogo Jacobs (1)Kopie souboru Klokart_transparent pozadíSnickers Creamy Logo (1) kopiePickwick logo-FC (1) (1) kopieFjord_logo_nahled12 (1)GEMERKA-logoFatra-logo