Prodejci, kulináři a restaurace

Některé z nich znáte z loňských ročníků, jiní budou na pikniku úplně poprvé. Jak nováčci, tak pravidelní účastníci jsou v každém případě zárukou kvality. 

Seznamte se s nimi už teď!

800x720 (2)

Vyčistit filtr

Název prodejce

Číslo stánku

Blaho

0

S porcelánem BLAHO chutná život lépe. Při vymýšlení názvu pro svou tvorbu jsem hledala slovo, které by vyjádřilo pěkný pocit. Mou snahou je, aby mé porcelánové výrobky ve chvíli, kdy je držíte v ruce, takový pocit navodily. Blažený, prostě BLAHO.

bileblaho.com

Botanika

0

Čerstvé řezané květiny nejen do vázy na prostřený stůl si můžete zakoupit v malém rodinném květinářství Botanika. Botanika prodává i hrnkové rostliny a vše si lze i objednat.

botanikastore.cz

Český mlýnek

0

Jsme rodinná firma zabývající se výrobou dřevěných mlýnků na pepř, sůl, kávu a jiná koření. Naše výrobky vnikají v limitovaných sériích a upřednostňují kvalitu zpracování před kvantitou. Vyznačující se originalitou, precizním zpracováním a ladností tvarů spolu s šikmým zkosením vrchní části mlýnků, která tvoří ojedinělý design. K výrobě používáme pouze vybrané části kmenů stromů. Praskliny, suky a „jiné krásy dřeva“ považujeme za přirozené a rádi je na dřevě přiznáme.

ceskymlynek.cz

Clyde's Jamaican Kitchen

0

Přijďte ochutnat autentickou jamajskou kuchyni v Praze. Lahodné grilované "jerk" kuře nebo šťavnaté jehněčí kari, to vše vám Clyde na pikniku připraví.

facebook.com/ClydeJamaicanKitchen

Čokonálada

0

Všechny naše výrobky jsou ručně vyráběné z kvalitní belgické čokolády a čerstvých surovin, používáme pouze čistě přírodní produkty, které dodávají každému druhu specifickou chuť. Na pikniku můžete ochutnat čokoládové lanýže, tabulkovou čokoládu, čokoládu do mléka, čokoládová lízátka a další dobroty z čokolády. To bude k zakoupení i v dárkových krabičkách.

cokonalada.cz

Datlea

0

Naše široké portfolia produktů zahrnují různé druhy sušeného ovoce, ořechů, a dalších pochutin. Každý produkt je pečlivě vybrán a zpracován tak, aby si zachoval maximální chuť a nutriční hodnoty.

datlea.cz

Dokonalá káva

0

Naším hlavním cílem je zajistit, abyste si mohli užívat dokonalou kávu. S touto vizí přistupujeme k výběru našich káv, vybavení a způsobu komunikace s našimi zákazníky.

dokonalakava.cz

Fermato

0

Vizí naší značky je kompletně změnit trh s dochucovadly, který momentálně ovládají průmyslově zpracované omáčky a naopak lidem ukázat jinou cestu, která bude plná respektu k základním potravinám a úžasných chutí.

fermato.cz

France Gastronomie

0

Tradiční francouzské recepty s moderním uměním vaření. Náš tým zkušených šéfkuchařů vám připraví lahodné pokrmy, které vás přenesou na francouzský venkov. Nabízíme bohatý výběr nejlepších francouzských vín a crémantů, svařené bílé víno podle alsaského receptu a grog.

facebook.com/francouzskedelikatesylahudkyalbertov

France Gastronomie

0

Na stánek France gastronomie narazíte na zimním pikniku hned 2x, ve vnitřních prostorách radnice můžete ochutnat francouzská vína a crémanty, fr. farmářské sýry a uzeniny, lahodné teriny a džemy.

facebook.com/francouzskedelikatesylahudkyalbertov

Green Table

0

Naše menu na zimní piknik: Nápoje: Koktejl Green Apero, Crémant, Pivo Ereko Nealko: 3 druhy limonády – domácí od Milušky Slaná nabídka: Guláš z hlívy ústřičné, beluga čočka, dalamánek Burger z pečené dýně, medová majonéza, uzené tofu Ratatouille panini, sýr Brie, bazalka Sladká nabídka: Medovník, veganská bábovička, lyofilizované jahody

greentable.cz

Klobáskárna

0

Naše firma nabízí široký sortiment tradičních suchých klobás, ale také klobásy s různými příchutěmi, jako jsou ořechy, sýry, masové směsi a dokonce i varianty s ovocem.

klobaskarna.cz

Konečně vývar

0

Značka Konečně Vývar přináší na vaše stoly vývar, který je plný kvality a autentické chuti. Naše vášeň pro tradiční vývarovou kuchyni nás inspiruje k tomu, abychom vám poskytli ty nejlepší vývarové produkty, které si zasloužíte.

konecnevyvar.cz

Len's Delights

0

Len's Delights vzniklo s cílem přinést na trh zdravé, lahodné pochoutky, které potěší všechny milovníky sladkostí. Naše produkty jsou čistě veganské, bezlepkové, bezlaktózové a nemají přidaný cukr.

lensdelights.cz

Létající pivovar fracek

0

Co se stane, když partu kamarádů nudí práce v korporátu? Vznikne létající pivovar Fracek, který sklízí nadšená hodnocení, kudy chodí. Zastavte se na jednoho „fracka“ a nebudete litovat.

pivofracek.cz

Makronky od Ivči

0

Makronky od Ivči jsou neodolatelně lahodné. Naše makronky jsou ručně vyráběny s láskou a pečlivostí, abychom vám přinesli ten nejlepší zážitek. Díky široké škále chutí a jedinečnému designu jsou perfektním doplňkem pro každou příležitost.

instagram.com/makronky_od_ivci

Malá pekárna

0

V Malé Pekárně věříme, že dobrý chléb a pečivo jsou základem šťastného stolu. Proto jsme se rozhodli, že vám přineseme to nejlepší, co tradiční pekařská řemesla mohou nabídnout

malapekarna.cz

Marmelády Corona

0

Objevte rodinný projekt o společném pěstování a zpracovávání ovoce, zeleniny a bylinek. Kupte si džem, chutney, sirup nebo marmeládu. Co říkáte na citronovou s tequilou?

marmeladycorona.cz

Marmelády s příběhem

0

Objevte království delikátních marmelád bez chemie, pouze z nejkvalitnějšího ovoce a několika málo přísad. Letos se můžete těšit na edici fit marmelád bez cukru a sladidel.

marmeladyspribehem.cz

Medoo

0

Jsme Medoo, vášniví medoví nadšenci s touhou objevovat tajemství medu ve všech jeho podobách. Každý den se noříme do světa medu a odhalujeme nové vůně, barvy a chutě, které nám tato lahodná pochoutka nabízí.

medoo.cz

MERCATO VITALBA

0

MERCATO VITALBA, zde naleznete čerstvě vylisovaný extra panenský olivový olej v BIO kvalitě a lahodná vína z rodinného vinařství. Dovoz přímo od drobných farmářů a vinařů ze srdce Toskánska.

vitalba.cz

Míšina čokoláda

0

Míšina čokoláda je značkou, která vám přináší lahodný svět čokolády a sladkostí. Naše vášeň pro čokoládu se odráží v každém kousku, který vytváříme. S více než desetiletou tradicí se stáváme vaším spolehlivým partnerem pro hřejivé čokoládové okamžiky.

misinacokolada.cz

Národní 38

0

Národní 38 je stylový podnik v samém srdci Prahy, který nabízí nejen lahodné pokrmy, ale také úžasnou atmosféru. Naše menu propojuje kuchyni s moderním nádechem a každý pokrm je připraven s láskou k dobrému jídlu.

narodni38.cz

Nesu koláč

0

Klára Chvojková pro nás na Apetit piknik připraví svoji tradiční bučkovou pomazánku a jistě i nějaké sladké překvapení. Rozhodně se na jejím stánku nebudete nudit.

apetitonline.cz

Pekárna Nostress

0

Nostress – pekárna, kavárna a bistro je splněným snem alžírského šéfkuchaře Didina. V Praze Didine Benmissi začínal pod vedením michelinského šéfkuchaře JeanPhilippa Roubatcheffa. Právě u něj se naučil vyrábět pokrmy i francouzské pečivo špičkové úrovně. V pekárně Nostress používají jen pečlivě vybrané kvalitní suroviny, především lokální, a samozřejmě připravují vlastní těsto. Velkou chloubou Nostress jsou francouzské bagety, croissanty, křehké slané i sladké pečivo, obložené chleby, zapečené tousty a dorty.

nostress.cz

True Shiitake

0

V našem stánku grilujeme houby shiitake na másle, jedná se o skvělou delikatesu, která je plná chuti umami a návštěvníkům nabízí novou alternativu ke klasickému občerstvení. Houby shiitake pěstujeme na naší farmě kousek za Prahou tradiční přírodní metodou z dubových kmenů.

trueshiitake.cz

VINVINO

0

Vítejte ve vinotéce www.VINVINO.CZ , kde naleznete vína mimořádné kvality, která jsme pro Vás pečlivě vybírali ve vinařských oblastech Francie. Jsme rodinná firma a proto jsme se zaměřili také na menší vinařství, která jsme osobně navštívili a s vinaři domluvili exkluzivní zastoupení v ČR. Řada vín je pouze v limitovaném množství. Mnoho druhů vín již ochutnali a nadchli se hosté rodinného hotelu Vyhlídka v Janských Lázních, který již 5.rokem provozujeme.

vinvino.cz