Partneři 

Rádi bychom vám představili naše partnery, s jejichž podporou je Apetit Piknik jedinečnou akcí, která spojuje gastronomii a zážitky.

Dny-Apetit-WEB-2023-HP-v03-NAHLED-novy-text-SOLO-OREZ

Krušovice

Krušovický Bohém je nový prémiový ležák z nejlepšího žateckého chmele bez žádných dalších chmelových přísad či extraktů. Vyčnívá svou vyváženou hořkostí (37 IBU) a příjemným dozníváním, ale i prémiovým bohémským designem. 

Becherovka

Becherovka a dobré jídlo zkrátka patří k sobě! Navštivte náš stánek, kde si můžete vychutnat osvěžující drink Beton, Grep Beton anebo ledově vychlazenou Becherovku z tradičního porcelánového kalíšku. 

Podravka

Přijďte si na Apetit piknik užít báječný den a ochutnat, jak skvěle se čistě zeleninová příloha Ajvar od Podravky hodí k jídlům na grilu. Uvidíte, že už nikdy nebudete chtít jinak, protože jen s ajvarem od Podravky je grilovačka jak má být.  

Marks & Spencer

Marks & Spencer nabízí britské potraviny prémiové kvality, u kterých je kladen důraz na tradici a skvělou chuť. Můžete se těšit na vychlazené prosecco, olivy, oříšky či ovocné nanuky. 

Klasa

Značky kvality Klasa, Regionální potravina, biozebra a biolist vám pomůžou s výběrem potravin v obchodní síti. Více se dozvíte na www.akademiekvality.cz 

Bonduelle

Přijďte vyzkoušet novinku od Bonduelle, hotové jídlo Good Lunch. Jedná se o vyváženou směs luštěnin, zeleniny a obilovin s trochou olivového oleje a koření. Good Lunch je dostupný již ve 4 variantách - která bude vaše nejoblíbenější? 

Whirlpool

Whirlpool si pro vás připravil speciální menu připravené pomocí designových spotřebičích W collection řady 11 a multifunkčních troubách, které jsou součástí tomboly. Přijďte se podívat!  

Pergolla Catering

V našem stánku můžete ochutnat skvělá jídla od šéfkuchaře Jana Horkého, bývalého kapitána národního týmu kuchařů ČR. V těch nejlepších grilech Big Green Egg a pecích Alfa připraví pokrmy z ryb, pečeného masa i vegetariánské menu. 

Nutella

To dobré je doma. Za divy přírody a památkami nemusíte cestovat přes půl světa. Pomazánka Nutella® již potřetí přináší speciální edici Love your country, se kterou objevíte úžasná místa v Česku a na Slovensku. Inspirovat se můžete i v malebném parku Grébovka, kde pro vás značka Nutella® u příležitosti Apetit pikniku  připravila fotokoutek. Přijďte a odneste si vzpomínku na památku. 

Kinley

Dej si k jídlu stylový drink! 🍸 Kinley bar v luxusním airstreamu nepřehlédneš. A tebe zase nikdo nepřehlédne s koktejlem namíchaným ze svěžích variant Kinley! 😎 Tak co, uvidíme se?

Mazagrande

Díky jedinečným kombinacím a novým zážitkům je svět bohatší. Oddejte se zvědavosti a ochutnejte kávový koktejl Mazagrande. Vyladěná kombinace cold brew, hořkého toniku a svěžího yuzu vás bude bavit.  

Chandon Garden Spritz

Vinařství Chandon letos opět představí letní aperitiv Garden Spritz obohacený o macerovanou pomerančovou kůru s bylinkami. Milovníky suchého šumivého vína překvapí novinka – Chandon Brut Argentina. 

Albatros

Na stánku Albatros Media najdete nejen krásné knížky pro děti, ale také aktivity k oslavám 100. výročí společnosti Disney. Přijďte si k nám číst, malovat a soutěžit.

Canon

Přijďte se zdarma vyfotit na Canon stánek a odneste si na památku vytištěnou fotografii. Také bude k vyzkoušení nejnovější fototechnik a je možné se přihlásit i na workshop zaměřený na focení jídla

Avokádo

MasterChef Roman Staša a značka koření Avokádo vás zvou na cooking show. Přijďte k hlavnímu pódiu a vyhrajte košíky plné koření. Během dne budou hostesky rozdávat brožury s Romanovými recepty a koření. 

Národní galerie

Co má společné jídlo a umění? Na letošním pikniku se seznámíte s tématem jídla ve sbírkách národní galerie Praha. Vyzkoušíte si tvorbu zátiší podle slavných mistrů a objevíte unikátní recepty inspirované jejich obrazy. Třešničkou na dortu budou soutěže o drobné ceny. 

Baagl

Navštivte stánek BAAGL na akci Apetit Piknik a seznamte se s novinkami z kolekce BAAGL 2023 naživo! Úplně poprvé si zde budete moci vyzkoušet ultralehký batoh AIRY disponující bederním pásem a nastavitelnými popruhy, který je vhodný už pro děti od 1. třídy ZŠ, a celou řadu novinek! Každý si navíc odnese voucher se slevou 20 % a chybět nebude ani kreativní soutěž o batoh nebo aktovku dle vlastního výběru!

Costa Coffee

V naší kavárně Costa Coffee vás přesvědčíme, že káva a léto jdou skvěle dohromady. Inspirujte se osvěžujícícmi ledovými kávovými drinky, které s naší zrnkovou kávou či kapslemi hravě zvládnete i doma.

Fjord Bohemia

Fjord Bohemia uvádí na trh novinku Ryba na gril, což jsou připravené delikátní mořské či sladkovodní ryby přímo na gril.

Pelargonium

Díky iniciativě Pelargonium for Europe, která podporuje prodej muškátů v Evropě, si užijete krásu těchto letních květin, protože budou úplně všude. Inspirujte se a vyzdobte si svou terasu či balkón muškáty letos i vy!

Holešovická tržnice

Hala 22 v Holešovické tržnici je největší tržiště v Praze, kde po celý rok nakupujete zejména od lokálních farmářů. Právě teď začíná sezóna a s ní spousta šťavnatého ovoce, zeleniny i sazenic.